Дівчина ходила з “мочалкою“ на голові і хотіла поголитися налисо, але стилістам вдалося зробити неймовірне

Американка Келлі Олсен працює перукарем в салоні краси. Одного разу до неї прийшла незвичайна клієнтка, яка шокувала своєю зачіскою. Такого Келлі в своєму житті ще не бачила. Те, що було на голові у дівчини, складно навіть назвати волоссям. Заплутані "гнізда" сумно звисали на плечі і виглядали просто жахливо. Справа в тому, що клієнтка кілька місяців не мила і не розчісувала волосся, бо перебувала в затяжній депресії.

Дівчина ходила з “мочалкою“ на голові і хотіла поголитися налисо, але стилістам вдалося зробити неймовірне - today.ua

Все тривало б і надалі, але у дівчини намічався випускний, і вона захотіла привести себе до ладу. Спочатку вона думала збрити волосся, але потім набралася сміливості звернутися до салону краси. Випускниця, незважаючи ні на що, хотіла виглядати на святі справжньою принцесою.

Перукарю вдалося зробити щось неймовірне. Вона врятувала волосся клієнтки, працюючи над нею 13 годин. Але це того варте! Така робота заслуговує захоплення.

Тепер дівчину, яка зайшла в салон з "мочалкою" на голові, просто не впізнати. Таке відчуття, що це дві різних людини. Перукар виявилася справжнім майстром своєї справи, адже на таке перетворення здатен не кожен.

Дівчина ходила з “мочалкою“ на голові і хотіла поголитися налисо, але стилістам вдалося зробити неймовірне

Щаслива дівчина з радістю пішла на випускний, де вразила всіх своєю красою. Ніхто і не здогадувався, що їй довелося пережити напередодні, і що нещодавно вона могла залишитися взагалі без волосся.

Після такого перетворення самооцінка героїні нашої історії істотно підвищилася. Перукар Келлі Олсен у свою чергу зазначила, що це її робота - допомагати людям ставати гарнішими і знаходити віру в себе. Тепер дівчина може назавжди забути про депресію з такою зачіскою!

Дівчина ходила з “мочалкою“ на голові і хотіла поголитися налисо, але стилістам вдалося зробити неймовірне

Раніше ми розповідали історію молодої дівчини, яка перед весіллям залишилася без волосся, але стилістам вдалося в короткий термін повернути їй природну красу.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru