Директор НАБУ Ситник “зливав“ інформацію в США: опубліковано запис розмови

У четвер, 14 березня, в кулуарах Верховної Ради позафракційний народний депутат Борислав Розенблат повідомив, що глава Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник "зливав" штабу колишнього кандидата в президенти США Хілларі Клінтон інформацію по "чорній бухгалтерії" Партії регіонів під час виборів у США в 2016 році.

Директор НАБУ Ситник “зливав“ інформацію в США: опубліковано запис розмови - today.ua

"У мене є точна інформація про те, що керівник нашого Національного антикорупційного бюро пан Ситник дійсно "зливав" інформацію по "чорній бухгалтерії" на користь кандидата від демократів Хілларі Клінтон", - заявив нардеп Розенблат.

Розенблат нагадав, що в грудні 2018 року він виграв суд проти Ситника, і "були визнані неправомірні дії з розповсюдження секретної інформації".

"Сьогодні у мене є точна інформація. Я сьогодні вам в прямому ефірі передаю флешки, де відбувається запис розмови пана Ситника, де він чітко вказує, що він працює на Хілларі і все робить в інтересах українського народу, але проти американського народу. Тому що американцям вигідний Трамп, а Україні вигідніша Хілларі. Це державна зрада", - заявив Розенблат.

У "Фейсбуці" нардеп Розенблат опублікував відео, де продемонстрована нібито розшифровка відповідної розмови Ситника.