Депутати схвалили рекомендації уряду щодо монетизації субсидій

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради схвалив рекомендації щодо надання субсидії у грошовій формі. Про це йдеться у повідомленні інформаційного управління Апарату українського парламенту.

Депутати схвалили рекомендації уряду щодо монетизації субсидій - today.ua

Комітету дійшов згоди щодо необхідності врегулювання питань погашення заборгованості, яка виникла внаслідок несвоєчасного перерахування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення щодо надання пільг та житлових субсидій.

Потребує врегулювання узгодження термінів оплати житлових послуг з термінами переказу коштів для виплати житлових субсидій у готівковій формі.

Окрім того, для виконання вимог Положення про порядок призначення житлових субсидій, необхідне забезпечення пенсіонерів мобільними телефонами.

Профільний комітет наголосив на вирішенні проблеми застосування методики розподілу між споживачами будівлі обсягів спожитих комунальних послуг.

Депутати наголошують також на наданні прикордонною службою відомостей про перетинання державного кордону особами, які претендують на призначення субсидій.

Нагадаємо, на українців, які отримують субсидії і у яких є заборгованість за житлово-комунальні послуги, чекають санкції.

Також ми писали, що у минулому місяці українцям виплатили вже понад 50% монетизованих субсидій.