Денісова нарешті отримала відповідь з РФ про стан здоров’я українських моряків

Денісова нарешті отримала відповідь з РФ про стан здоров'я українських моряків - today.ua
Loading...

Український омбудсмен Людмила Денісова нарешті отримала відповідь від Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової на свої багаторазові звернення щодо стану здоров’я українських військовополонених моряків. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Так, за словами Денісової, російський омбудсмен запевняє, що стан здоров’я українських моряків медики оцінюють як задовільний. Але при цьому, як наголошує Денісова, жодного офіційного підтвердження у вигляді медичної довідки надано не було.

“Нам відомо, що поранені Андрій Ейдер, Василь Сорока та Андрій Артеменко так само як і раніше потребують якісного лікування та оперативного втручання. Крім того, медичної допомоги потребують не лише вони, а й інші наші моряки”, – зазначила вона.

За словами Денісової, українська сторона і надалі буде наполягати на переведенні трьох поранених моряків на лікування до третьої (нейтральної) країни, а також на безумовному звільненні всіх полонених моряків згідно з Третьою Женевською Конвенцією “Про поводження з військовополоненими” від 12 серпня 1949 року.

Нагадаємо, раніше Денісова розповіла про погіршання самопочуття Володимира Терещенка, В’ячеслава Зінченка, Віктора Беспальченка, Андрія Ейдера, Андрія Артеменка і Василя Сороки.

Також раніше адвокат Олександра Маркова повідомила, що у наймолодшого українського військовополоненого моряка Андрія Ейдера виявили вірус гепатиту В і С.

Як відомо, Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію, якою закликає Росію звільнити заарештованих українських моряків.

Тариф Lifecell за 20 грн: що з ним не так?
Lifecell кинув виклик своїм конкурентам інноваційним тарифним планом “Залізна Двадцятка” з абонплатою всього 20 гривень на 4 тижні для жителів 32 міст України. Про це...
Пенсії в Україні: Пенсійний фонд зробив важливу заяву
Українцям не варто забувати, що, крім стажу, сума пенсії залежить і від заробітку людини. У Пенсійному фонді України (ПФУ) повідомили, що затверджено показник середньої зарплати...
Перейменування “Сватів” виявилося гучною “качкою”
У ЗМІ з’явилася інформація про те, що серіал “Свати” збираються перейменувати. Нібито сьомий сезон популярного серіалу повинен вийти під новою назвою “Золовка”. Російський актор Федір...
По-літньому тепло: синоптики розповіли, якою буде погода в неділю
Ледь не самий теплий жовтень за 134 років видався цього року в Україні. Прогноз погоди на неділю, 20 жовтня, продовжує радувати українців. Заступник начальника відділу...