ДБР проводить обшуки в НАБУ, – Сарган

48
ДБР проводить обшуки в НАБУ, - Сарган - today.ua

У вівторок, 23 квітня, Державне бюро розслідувань (ДБР) проводить обшуки в приміщенні Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). НАБУ завершило розслідування за фактами корупції в “Укроборонпромі”.

Прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган повідомила, що обшуки проводяться в рамках розслідування справи про можливе отримання хабарів правоохоронними органами за закриття справ про розкрадання державних коштів в оборонній сфері.

«Йде виїмка документів, які можуть свідчити про бездіяльність керівництва НАБУ по справі про розкрадання в «Укроборонпромі», — повідомляє Лариса Сарган на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

Вона нагадала, що ще в березні 2017 року Головна військова прокуратура направила в НАБУ відповідну інформацію, однак розвитку ситуації не було.

«Також перевіряється інформація про позаслужбові відносини керівництва НАБУ з третіми особами, які можуть свідчити про навмисне нерозслідування кримінального провадження за розкрадання в «Укроборонпромі», зокрема через ТОВ «Отпимумспецдеталь», — повідомляє прес-секретар генпрокурора Луценка.

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження стосовно службових осіб ГПУ, СБУ, Державної фіскальної служби і НАБУ. Предметом є передбачуване отримання ними неправомірної вигоди за непритягнення до відповідальності причетних до махінаціях топ-менеджерів «Укроборонпрому».

Нагадаємо, журналісти програми “Наші гроші” провели розслідування щодо закупівлі контрабандних російських деталей українськими оборонними підприємствами за завищеними цінами. Фігурантами справи стали екс-заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, його син Ігор, екс-співробітник “Укроборонпрому” Віталій Жуков та керівник фірми “Оптімумспецдеталь” Андрій Рогоза.

загрузка...