Дан Балан провокує чутки про роман із Тіною Кароль

2385
Дан Балан провокує чутки про роман із Тіною Кароль - today.ua

Відомий музикант і суддя шоу “Голос країни” Дан Балан продовжує надавати знаки уваги чарівній українській співачці Тіні Кароль, тим самим провокуючи чутки про їх закулісний роман. Під час “сліпих” прослуховувань артист таємно підніс Тіні Кароль коробку з квітами, а під час останнього ефіру в неділю, 10 березня, Дан всіляко загравав з Тіною, а потім по-джентльменськи за руку провів її до крісла і назвав зірку “Моя королева”.

Шанувальники, які вже давно спостерігають за розвитком відносин суддів на шоу, відзначили, що знаменитості могли б скласти прекрасну пару. А деякі фанати в коментарях під фото на головній сторінці шоу “Голос країни” в Instagram навіть припустили, що насправді Тіна приховує від шанувальників вагітність, та й взагалі справа йде до весілля.

“Хочу весілля цієї пари”, “Назріває супер пара”, “Як же вони класно виглядають разом”, “У мене таке відчуття, що Тіна Кароль вагітна. Вона тримається за живіт”, “Вони класні…Але не віриться, що можуть бути разом”, “Гарненькі хлоп’ята”, “Шикарна пара”, – написали підписники.

Варто відзначити, що Дан Балан періодично інтригує шанувальників і відверто розповідає про стосунки з Тіною Кароль.

“Я все роблю реально, я не можу фальшивити, грати, особливо з такими емоціями. Це не для шоу. Мені хотілося, щоб мені було цікаво в суддівському кріслі, тому що там багато пауз, ми там сидимо з ранку до ночі. Я шукав, що мене по-справжньому зацікавить і виявилося, що Тіна найцікавіша з усього…Мені здається у нас якась синергія відбулася, нам було цікаво, що було. Але поки що це на рівні гри якоїсь. Вона жінка, і зрозуміло, що вона вдає із себе фортецю, неприступну. За цим цікаво спостерігати. Як буде – побачимо”, – зазначив музикант в інтерв’ю Каті Осадчій.

Today.ua повідомляв, що Тіна Кароль заспівала з одним із учасників шоу “Голос країни”, який не пройшов “сліпі прослуховування”, але справив велике враження на зірку.

загрузка...