Солістка гурту KAZKA братиме уроки вокалу у Джамали

532
Солістка гурту KAZKA братиме уроки вокалу у Джамали - today.ua

Після завершення національного відбору на “Євробачення-2019” на солістку гурту KAZKA Олександру Зарицьку обрушився шквал критики з приводу її вокальних даних. Дівчина всерйоз задумалася про уроки вокалу, і в інтерв’ю Каті Осадчій розповіла, що хоче займатися зі співачкою Джамалою.

“Джамала запропонувала заняття вокалом, і ми погоджуємо наші графіки, адже у нас зараз європейський тур, тому трошки важко. Взагалі немає часу, але я почала займатися сольфеджіо. Тепер я більше буду вивчати теорію. Ми будемо більше займатися саме інтонуванням і технікою співу”, – розповіла співачка.

Солістка групи KAZKA переконана, що причиною невдалого живого виконання конкурсної пісні Apart став не її поганий вокал, а тремтячий від надмірного хвилювання голос.

“Більше було проблем саме з хвилюванням, тому голос видавався невпевненим і коливався в інтонуванні. Але це все досвід, і я думаю, що в наступному році я точно не буду говорити, але ми хотіли ще раз спробувати. Це не 100%, але ми б хотіли представляти Україну. І я зроблю все для того, щоб звучати ідеально”, – сказала співачка.

У фіналі нацвідбору Джамала сама запропонувала Олександрі позайматися з нею співом. Виконавиця сказала, що врахує всі побажання і сподівається, що наступного року їй вдасться представити Україну на “Євробаченні”.

Today.ua повідомляв, що 13 березня на честь ювілею виходу пісні “Свята” група KAZKA проведе закриту вечірку, куди запросить своїх фанатів.