Чим зараз займається у Литві Тіхановська: “Опинилася у тяжких обставинах ...“

Кандидат в президенти Білорусі і головна опонентка Олександра Лукашенко Світлана Тіхановська вже третій день перебуває в Литві, куди вона втекла після початку протестів в рідній країні.

Чим зараз займається у Литві Тіхановська: “Опинилася у тяжких обставинах ...“ - today.ua

Виїхавши у безпечну для себе країну, Тіхановська проходить 14-денну самоізоляцію. Про це заявив глава МЗС Литви Лінас Лінас Антанас Лінкявічюс. За словами дипломата, Світлані Тіхановській зараз дуже не просто, так як вона виявилася заручницею ситуації. Їй потрібен час для прийняття рішення про подальшу діяльність.

"Давайте дамо їй час, якого вона вимагає після пережитого стресу, для прийняття рішення і про який сама тоді розповість", - сказав Лінас Антанас Лінкявічюс.

Дипломат назвав Тіхановську "символом виборів". За його словами, її діяльність "дала поштовх до розуміння того, що в Білорусі має сформуватися громадянське суспільство". Однак, вона виявилася морально не готова до тих навантажень, які мала пройти. Після того, як політик покинула Білорусь, вона записала відеозвернення, в якому заявила, що жодне життя не варте того, що зараз відбувається в країні, і її вибір виїхати - це особисто її рішення - ні чоловіка, ні Штабу, ні будь-яких інших людей.

"Ви знаєте, я думала, що вся ця кампанія мене дуже сильно загартувала і надала стільки сил, що я витримаю все. Але напевно я так і залишилася тією слабкою жінкою, якою була спочатку. Я прийняла дуже важке для себе рішення, і я знаю, що багато хто мене зрозуміє, багато засудять, а багато - зненавидять. Але не дай Боже опинитися перед вибором, перед яким опинилася я ", - зазначила Тіхановська.

Раніше повідомлялося, що в Білорусі 12 серпня затримали двох українських волонтерів, на яких завели справи за статею про масові заворушення.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua