Чим снідати, щоб схуднути і залишатися струнким

Попри безліч міфів про особливості генетики, швидкий метаболізм та якісь магічні здібності організму, стрункі дівчата залишаються в гарній формі зовсім з інших причин. Щоб схуднути та утримувати досягнутий результат, достатньо просто переглянути свої харчові звички.

Чим снідати, щоб схуднути і залишатися струнким - today.ua

Американські вчені з Корнельського університету розповіли, як правильно харчуватись, щоб схуднути та залишатись струнким. В ході безлічі проведених досліджень і опитувань з'ясувалося, що ранковий раціон людей зі стрункою фігурою багатий фруктами, горіхами і корисними кашами. При цьому для збереження гарної фігури існує негласне правило - ніколи не пропускати сніданок.

Згідно з опитуванням, проведеним серед 147 осіб із середньою вагою 61 кілограм при зрості 168 сантиметрів, на сніданок вони найчастіше їдять фрукти (51%), молочні продукти (41%), мюслі (33%), хліб (32%), яйця (31%), цільнозернові каші (29%). На обід більшість з опитаних надають перевагу свіжим салатам, а перекушують горіхами і фруктами.

Також більшість струнких "піддослідних" зізналися, що не дотримуються жодних жорстких дієт і ніколи не прагнули схуднути. Однак 38% все ж займаються спортом не рідше 1-3 разів на тиждень, тоді як 10% опитаних не роблять і цього.

Нагадаємо, раніше дієтологи назвали 5 продуктів, якими можна перекусити навіть на ніч.