Чим поливати герань, щоб листя не жовтіло: потрібно взяти один продукт з холодильника

Герань - одна з найвибагливіших квітучих рослин. Вона може рости як у саду, так і в горщику вдома на підвіконні. Найчастіша проблема, з якою можуть зіткнутися садівники при догляді за геранню - це пожовкле листя. Однак рослину можна вберегти від цього, якщо поливати одним продуктом із холодильника.

Чим поливати герань, щоб листя не жовтіло: потрібно взяти один продукт з холодильника - today.ua

Якщо ви хочете, щоб герань пишно цвіла весь день, а листя зберігало насичений зелений колір, тоді на допомогу прийде підживлення на основі коров'ячого молока.

Щоб приготувати добриво для герані, візьміть сто мілілітрів молока та розчиніть його у літрі питної води. Засіб використовується для поливу і чергується із звичайним зволоженням ґрунту водою.

Чим поливати герань, щоб листя не жовтіло: потрібно взяти один продукт з холодильника

У якості добрива для герані можна використовувати також дріжджі. Для приготування підживлення знадобиться 1 г сухих дріжджів, які потрібно розчинити у літрі трохи підсолодженої води.

Для обприскування листя герані можна використовувати перекис водню. У такому разі в літрі води розчиняється 25 мілілітрів засобу.

Щоб герань довго цвіла, можна приготувати засіб для поливу на основі аптечного йоду. Для цього в літрі води потрібно розчинити краплю йоду. Воду краще взяти не холодну відстояну. За добу до того, як вдобрювати рослину, землю в горщику потрібно злегка зволожити і трохи розрихлити. Потім додати до 7 столових ложок йодного розчину.

Раніше повідомлялося, чим поливати орхідею, щоб вона цвіла весь рік.