Чим не можна лікувати коронавірус: вірусологи заборонили вживати популярні препарати

У світі не існує препарату, який би зміг вилікувати коронавірус. Медики призначають пацієнтам лікування, згідно з діагностованими симптомами. Займатися самолікуванням в даному випадку категорично забороняється, так як приймаючи ліки без призначення лікаря, можна погіршити свій стан. За словами медиків, ряд популярних протизастудних ліків ні в якому разі не можна пити при коронавірусі, але не дивлячись на це, багато розкуповують їх в аптеках.

Чим не можна лікувати коронавірус: вірусологи заборонили вживати популярні препарати  - today.ua

У число таких ліків входять ібупрофен, кортизон, аспірин, вольтарен, диклофенак і напроксен (нестероїдні і протизапальні препарати). Французькі та італійські вчені довели, що дані препарати роблять організм ще більш сприйнятливим до вірусу і створюють сприятливе середовище для коронавіруса. Відповідно, COVID-19 швидше проникає в легені, що призводить до запального процесу і виникнення пневмонії. Кортизон і споріднені йому речовини можуть, навпаки, пригнічувати імунітет, а не допомагати йому боротися з вірусом, як дехто може думати.

Багато суперечок серед медиків викликає застосування парацетамолу. Проблема в тому, що його можна використовувати виключно як жарознижуючий засіб, але не протизапальний. Передозування цим препаратом може мати серйозні наслідки, так як він досить токсичний. Тому обговорюйте дозування з лікарем, і не приймайте препарат довше 3 днів.

Приймати антибіотики при коронавірусі потрібно тільки при наявності пневмонії та інших ускладнень, і робити це потрібно тільки під чітким контролем лікаря.

Нагадаємо, вчені назвали ще один спосіб передачі коронавіруса, який раніше заперечувався.

ДЖЕРЕЛОglavred.info