”Чи не загрались ви у політику?”: Геращенко звернулася до МВС

28942
"Чи не загрались ви у політику?": Геращенко звернулася до МВС - today.ua

“Грання мускулами”, яке було влаштовано невідомим молодиками у Черкасах та Києві в суботу, 9 березня – провокація. Про це у своєму Фейсбук написала перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Люди, які ментально залишаються “тітушками”, чомусь увіровали, що вони мають право на силу, зазначила Геращенко.

“В мене запитання до МВС: ви не загралися в політику, друзі? Ваша задача – сприяти чесним виборам, а не гратися в вибори і демонструвати можливість впливу на процес”, – пише перший заступник голови ВРУ.

За її словами, раніше тітушки переслідували опозицію, а тепер вони, переодягнувшись, переслідують президента.

Ірина Геращенко наголосила, що в європейській країні “суд Лінча” та фаєри не підміняють розслідування і правосуддя, оскільки це – сценарій дестабілізації і спроби зриву виборів, наголосивши, що МВС має бути поза політикою та очікує від правоохоронців забезпечення законності і правопорядку.

“Я проти приватних армій. В нас є Армія. Вона на фронті. А не в мирних містах в балаклавах”, – підкреслила політик.

Пізніше вона додала, що правоохоронні органи не повинні підкормлювати приватні армії, а покласти край беззаконню і спробам впливу на електоральні визначення громадян.

Зазначимо, партію “Національний корпус”, яка вчора “засвітилася” у Києві та Черкасах, пов’язують з очільником МВС Арсеном Аваковим. У свою чергу, глава партії Андрій Білецький категорично заперечує будь-які зв’язки з Аваковим

Тим часом у відділі комунікацій поліції Черкаської області уточнили, що станом на 9 годину ранку 10 березня до лікарні звернулося вже 22 працівника поліції, які отримали травми внаслідок сутички. Дев’ятнадцять з них госпіталізовано.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу: за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) КК України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Черкасах під час сутичок постраждало 15 поліцейських. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пообіцяв притягнути винних до відповідальності.