”Чи не підсунуть нам свиню?”: Савченко висловила сумніви щодо кандидатів у президенти

2836
"Чи не підсунуть нам свиню?": Савченко висловила сумніви щодо кандидатів у президенти - today.ua

Поки кандидати у президенти Петро Порошенко і Юлія Тимошенко намагаються “утопити один одного в лайні”, Володимиру Зеленському, робити нічого не потрібно, а просто пливти по намазаній маслом дорозі в президентство. Свою суб’єктивну думку щодо кандидатів у листі з СІЗО висловила позафракційний народний депутат Надія Савченко, який оприлюднено на Фейсбуці.

“Зеленський легко заводить публіку на концертах але чи вдасть йому мобілізувати свій електорат, підняти їх з диванів, відірвати від телевізора і довести до виборчих урн 31-о березня – час покаже”, написала Надія Савченко, яку слідство підозрює в діях, спрямованих на насильницьке повалення державної влади.

За словами нардепа, яка була №1 у виборчому списку “Батьківщини”, на кожних виборах саме Тимошенко “лізе зі шкіри”, аби щоб стати президентом, але цього разу Юлія Володимирівна спокійна “як сама смерть”, а нервозність б’є Порошенка, що “впахує” електоральне поле, як це раніше робила лідерка БЮТ.

Савченко підкреслює, що Тимошенко тримає образ “благочестивої бабусі нації”, бо “знає те, чого не знаємо ми”.

Спостерігаючи за поведінкою кандидатів, у нардепа закрадається думка, а чи не підсунуть українцям “свиню”?, адже, на думку Савченко, перемога Порошенка у виборах принесе Україні війну і черговий воєнний стан. Якщо президентом стане Зеленський – то він зрадить інтереси українців на користь Тимошенко. Яка, в свою чергу, стане “холодною і цинічною смертю української нації”, зазначає нардеп.

“Коли ж ми вже, українці, навчимося не вестися на підміну понять?! Відрізняти справжнє від фальшивого?! Щирість від лицемірства?! Істину від брехні?!”, підсумувала у своєму листі Надія Савченко.

Нагадаємо, раніше народний депутат Надія Савченко через свою сестру Віру подала документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатом у президенти України від партії “Суспільно-політична платформа Надії Савченко”, але заставу у сумі 2,5 млн грн не внесла.

загрузка...