Чотири роки чекала аліментів: Сніжана Єгорова розповіла, чи вдалося їй вибити гроші з Мухарського

Сніжана Єгорова та Антін Мухарський вирішили розлучитися ще п'ять років тому. Протягом чотирьох років Сніжана Єгорова чекала виплат аліментів від колишнього чоловіка. І коли суд закінчився, Мухарському все ж довелося віддати родині ті гроші, які він заборгував перед дітьми за весь цей час. За словами Єгорової, зараз Мухарський знаходиться за кордоном, але справно платить суму, встановлену судом у договорі, який він так і не зміг розірвати. Адже за договором, Антін Мухарський повинен виплачувати аліменти щомісяця трьом своїм дітям від другого шлюбу.

Чотири роки чекала аліментів: Сніжана Єгорова розповіла, чи вдалося їй вибити гроші з Мухарського  - today.ua

"Звичайно, він повернув всі борги, які накопичилися протягом 4 років, - розповіла співачка в інтерв'ю "Зірковому шляху" - Він платить справно суму, зазначену в договорі. Тому що договір йому не вдалося розірвати, бо він складений в інтересах дітей."

Сніжана Єгорова та Антін Мухарський прожили у шлюбі 11 років. У пари троє спільних дітей. Раніше Єгорова заявляла, що їхній шлюб розпався через зраду чоловіка. Сам Мухарський подав у суд, щоб занизити суму виплачуваних аліментів. Він навіть проводив голі акції біля будівлі суду, але це ніяк не допомогло колишньому чоловікові телеведучої. Суд постановив щомісячну виплату аліментів на трьох дітей у розмірі 24 300 гривень.

Нагадаємо, що зовсім недавно, Слава Камінська з "Неангелів" розповіла, що її колишній чоловік відмовляється платити аліменти.

ДЖЕРЕЛОkp.ua