Чорне море раптово позеленіло: туристам зробили попередження

196
Чорне море раптово позеленіло: туристам зробили попередження - today.ua

Чорне море позеленіло через аномальне явище, яке виникло внаслідок рясних дощів та спеки. Вода на узбережжі Одеси та Одеської області раптово згустилася, як кисіль, і стала смарагдовою. Навіть у відкритому морі з’явилися величезні жовто-зелені плями. Про це повідомили в прес-службі Головного управління Держпотребслужби в Одеській області.

Туристів, які приїхали відпочивати в Одесу, такий колір води налякав. Крім того, їм настійно рекомендують не купатися в морі. В екоінспекції заявили, що відібрані проби води показали підвищення рівня закислих речовин і мікробіологічних організмів.

“Застерігаємо населення, особливо дітей, від купання в такій воді. Також не варто вживати в їжу виловлену на узбережжі морську рибу, мідії, креветки та інші морепродукти”, — зазначили в Держпотребслужбі.

У прес-службі міської ради Одеси відзначили, що останнім часом в регіоні спостерігалися сильні зливи. В результаті складних погодних умов велика кількість поверхневих вод потрапила в акваторію міських пляжів.

Жителі регіону і відпочиваючі діляться в YouTube відео незвичайного Чорного моря.

Раніше Today.ua повідомляв, що цього літа відпочинок на українських морських курортах подорожчав в середньому на 17-20%, у порівнянні з минулим роком. За словами туроператорів, номер на двох в Одесі на березі моря обійдеться від 4 до 8 тисяч гривень.

загрузка...