Чим підживити орхідею, щоб вона цвіла увесь рік: натуральний засіб із холодильника

Орхідеї – гарні, але дуже примхливі тропічні рослини, яким мало одного поливу. Щоб вони часто цвіли та радували око, можна використовувати просте добриво із холодильника. 

Чим підживити орхідею, щоб вона цвіла увесь рік: натуральний засіб із холодильника  - today.ua

Досвідчені квіткарі порадили використовувати у якості підживлення звичайне коров'яче молоко. Справа в тому, що цей продукт - джерело кальцію та азотистих протеїнів, які дуже корисні для росту та розвитку рослини.

Квітка іноді в'яне, тому що коріння пошкоджене грибком. Молочне підживлення допоможе вирішити цю проблему, тому що воно має протигрибкові властивості.

Не можна використовувати молоко у чистому вигляді. Додайте в упаковку або пляшку з початим молоком трохи води та налийте розчин у ємність, де стоять орхідеї. Вони отримають поживні речовини та незабаром порадують новим цвітом. 

Як ще можна прискорити цвітіння орхідеї

Любителям орхідей потрібно знати, як правильно обрізати квітконоси. Щоб рослина не витрачала час на нарощування нового квітконоса від коріння, не потрібно повністю обрізати старий. Знайдіть під нижньою квіткою першу сплячу бруньку і обріжте її вище на 2-3 сантиметри. З неї незабаром з'явиться новий квітконос.

Також можна використовувати активоване вугілля. Вийміть рослину їз горщика і огляньте коріння – сухе та загниле потрібно прибрати, а місця зрізів присипати розмеленим активованим вугіллям, щоб уникнути забруднення "ран". Аналогічний засіб сприяє загоєнню пошкоджень на коренях та стеблах.

Чим підживити орхідею, щоб вона цвіла увесь рік: натуральний засіб із холодильника

Препарат також застосовують як добавку до субстрату. Таблетки слід рівномірно розподілити по горщику. Тоді покращиться повітрообмін, видаляться надлишки вологи, а ризик появи грибків та гнилі буде знижений. Можна додавати таблетки вугілля у воду під час поливу – вони зміцнять коріння.

Раніше було названо дві часті помилки у догляді за орхідеєю.