Частина Києва до кінця травня залишиться без гарячої води

426
Частина Києва до кінця травня залишиться без гарячої води - today.ua
Фото: Shutterstock

З сьогоднішнього дня, 13 травня, у Києві розпочалися випробовування мереж на гідравлічну щільність на чотирьох теплоджерелах, через що гаряче водопостачання буде відсутнє в деяких районах столиці протягом не менше двох тижнів. Про це повідомляється на сайті комунального підприємства “Київтеплоенерго”.

За даними компанії, 13 травня проведення гідравлічних випробувань буде розпочато на теплоджерелі “СТ-2”. Через це послуги з централізованого гарячого водопостачання будуть відсутні в Оболонському і Подільському районах.

А з 14 травня випробування будуть проходити на теплоджерелах: РК “Молодь”, “СТ-1” і “ТЕЦ-5”, тому у зв’язку з випробуваннями гаряче водопостачання буде відсутнє в Шевченківському, Голосіївському, Солом’янському, Печерському і Дарницькому районах.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав місцеву владу знизити ціни на централізоване постачання гарячої води у зв’язку із зменшенням вартості газу. Крім того, він закликав теплокомуненерго відмовлятися від газу і максимально переходити на альтернативні джерела енергії.

загрузка...