“Часто їздимо на могилу“: дочка хворої Заворотнюк розкрила таємницю їх сім'ї

“Часто їздимо на могилу“: дочка хворої Заворотнюк розкрила таємницю їх сім'ї - today.ua

Анастасія Заворотнюк уже давно ховається від публіки і не виходить на зв'язок. Її близькі також не бажають спілкуватися з пресою і давати які-небудь коментарі про стан здоров'я зірки. Тільки старша дочка Анастасії - Анна Заворотнюк, час від часу з'являється в соцмережах і дає якісь коментарі відносно того, що відбувається в зірковій сім'ї.

У мережі останні півроку ходить багато пліток щодо здоров'я Заворотнюк. Актрисі приписували і параліч, і симуляцію хвороби і навіть кілька разів її таємно ховали. Важко навіть уявити, як їй і її родичам важко чути про себе такі речі.

Днями дочка Анастасії Заворотнюк порушила мовчання і повідомила, що до цих пір "не може знайти точки опори, за яку можна було б зачепитися, щоб вистояти".

За словами Анни Заворотнюк, вся сім'я актриси часто буває на могилі святої Матрони Московської. Дівчина каже, що ця свята дуже допомагає їм.

Анна відмовляється від всіх інтерв'ю і не відповідає на запитання журналістів щодо хвороби матері. Вона запевнила всіх прихильників, що ні за які гроші не з'явиться на ТБ-шоу, щоб розкрити таємницю хвороби своєї мами.

На своїй сторінці в Instagram дівчина виставляє все більше постів, в яких філософствує про життя. Вона не приховує, як їй важко і що "чорна смуга" вже затягнулася.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Чорна смуга несе для людини просте послання: з тобою щось не так. Вона каже тобі: «Ти не такий, яким повинен бути». ? Вона може стати твоїм учителем і наставником який розкриє твою справжню значимість. Наша темна сторона існує, щоб показати, що ми не допрацювали в собі. Її місія - навчити нас любові, співчуття прощення, прийняття страшних життєвих обставин і вміння боротися. ? І коли людина стане на правильний шлях, тінь обернеться світлом і відкриє нам нові можливості, сили, нових людей і нове світле майбутнє. ?

Публікація від @ anna_zavorotnyuk

Під кожною публікацією Анни Заворотнюк її фанати згадують в коментарях Анастасію і бажають їй якнайшвидшого одужання. Вони також зичать  віри і терпіння всій родині зірки.

"Анечка, не перекладайте на себе відповідальність. Іноді труднощі надсилаються не одній людині, а всій сім'ї...", "Швидше б настала світла смуга", "Сонячним людям темна сторона дарує ще більше світла і тепла!!!, "Аню, темна смуга обов'язково пройде. По іншому і бути не повинно", - висловлюють слова підтримки фанати Заворотнюк.

Раніше повідомлялося, що Анастасія Заворотнюк заборгувала державі чималу суму грошей, не сплативши податок на майно, сума якого склала 24,5 тисячі рублів.

Яким буде курс долара в кінці вересня: НБУ не зупинить подорожчання валюти
Національна валюта втрачає в ціні, а долар продовжує стрімко дорожчати. Така тенденція продовжиться і далі. Експерти прогнозують, що наступного тижня ...
Дорогі чиновники: у Мінфіні пояснили, чому Офісу президента підвищили витрати на наступний рік
Міністр фінансів Сергій Марченко розповів журналістам, чому в бюджеті на наступний рік збільшили витрати на утримання Офісу президента майже на 40%. Г...
Шмигаль намагається взяти контроль над ринком електроенергії в Україні: діє за спиною у Зеленського
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль планує перепідпорядкувати державну компанію “Укргідроенерго“ під свій контроль. Експерти розцінюють такий крок, як рейде...
Долар різко подорожчав: девальвація гривні може прискоритися в будь-який момент
Незважаючи на всі зусилля регулятора сповільнити девальвацію гривні, національна валюта продовжує втрачати в ціні. Прогнози фінансових експертів не вс...
Будьте пильні: в банкоматах Приватбанку почастішали крадіжки
Клієнти ПриватБанку дедалі частіше скаржаться, що в них стали пропадати гроші з картки. Причому кошти пропадають не внаслідок телефонного спілкування ...