Частка місцевих бюджетів цього року вперше перевищила держбюджет, – Порошенко

60
Частка місцевих бюджетів цього року вперше перевищила держбюджет, - Порошенко - today.ua

Президент України Петро Порошенко заявив, що цього року частки місцевих бюджетів у зведеному бюджеті вперше перевищили бюджет держави. Про це він повідомив 5 грудня під час Форуму об’єднаних громад.

“Цього року частки місцевих бюджетів у зведеному бюджеті нарешті перевищили той показник, про який ми свого часу мріяли: “От було би жити в країні, де частина місцевих бюджетів з урахуванням субвенцій та субсидій перевищувала бюджет держави”. Друзі, це відбулося. У 2018 році частка місцевих бюджетів вже складає 52% у зведеному бюджеті”, – сказав Порошенко.

За його словами, в Україні сформовано вже 874 об’єднаних територіальних громад,  665 з них отримали збільшену структуру дохідної частини і перейшли на прямі міжбюджетні відносини.

Президент сказав, що місцеві бюджети за 4 роки зросли у 3,4 раза. Це говорить про те, що програма децентралізації працює.

Володимир Гройсман під час сьогоднішнього засідання уряду заявив, що Кабмін розробив календарний графік нової хвилі децентралізації, який планується пройти протягом 600 днів.

Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко пропонує провести місцеві вибори під час воєнного стану.

загрузка...