“Бумеранг повернеться“: в соцмережі накинулись на дружину Кошового через номер про Гонтареву

Після скандального номера "Кварталу 95" про підпал будинку колишньої очільниці Нацбанку Валерії Гонтаревої на дружину Євгена Кошового накинулись з критикою. Зокрема, підписники пишуть гнівні коментарі в соцмережі Facebook.

“Бумеранг повернеться“: в соцмережі накинулись на дружину Кошового через номер про Гонтареву - today.ua

Так, під відео Ксенії Кошової, де вона розповідає про те, що почала роботу над новим проектом - пошиттям одягу для дорослих (Кошова є власницею бренду, під яким випускала дитячий одяг), з'явилось безліч гнівних коментарів.

"Цікаво, якщо у Євгена Кошового абсолютно випадково загориться двоповерховий особняк за адресою: Київська область, Васильківський район, с. Іванковичі, ЖК "Маєток. Перлина Італії", то він потім же запише веселу пісню, егеж?", "Ойойой, Кошова, за хатою постеж своя", "Про всяк випадок перевір проводку, найчастіше пожежі трапляються саме через несправну проводку", "Чекайте пожежі... Це ж так весело і смішно...", - пишуть в коментарях.

“Бумеранг повернеться“: в соцмережі накинулись на дружину Кошового через номер про Гонтареву

“Бумеранг повернеться“: в соцмережі накинулись на дружину Кошового через номер про Гонтареву

Нагадаємо, коміки з "Кварталу 95" досить оригінально "привітали" колишню главу Національного банку України Валерію Гонтареву з Днем народження. Так, в ефірі одного з українських телеканалів “Квартал 95” обіграв тему підпалу будинку Гонтаревої, що стало причиною для серйозного скандалу. При цьому у виконанні номера про Гонтареву на мотив відомої української народної пісні “Горіла сосна, палала” взяв участь Український національний хор ім. Григорія Верьовки.

Згодом на номер про Гонтареву відреагували безліч політичних та громадських діячів, а також урядовців. Багато хто розкритикував “Квартал 95” за такий гумор. Зокрема, міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський вибачився перед колишньою главою Національного банку України Валерією Гонтаревої за участь хору імені Верьовки в жарті студії “Квартал 95” про підпал її будинку.

Також народний депутат Святослав Вакарчук на своїй сторінці у Facebook написав, що “історія з "Кварталом” і хором – дно".