Будемо захищати своїй людей: в Росії заявили, що готуються до війни

Заступник голови департаменту МЗС Росії з питань нерозповсюдження та контролю над озброєннями, Андрій Білоусов, підтвердив інформацію про те, що Росія готується до війни з США. Таку заяву він зробив під час Генасамблеї ООН.

Будемо захищати своїй людей: в Росії заявили, що готуються до війни - today.ua
Фото:RealnoeVremya.ru

"Ми готуємося захищати нашу батьківщину, нашу територіальну цілісність, наші принципи, наші цінності, наших людей", – сказав дипломат.

Він додав, що між підготовкою до війни у США і Росії є одна велика різниця. Російська Федерація "готується до війни, а Сполучені Штати "готують війну".

Розмови про війну між РФ і США почалися після заяви Дональда Трампа про можливий вихід США з "Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності". Цей договір був підписаний у Вашингтоні, 8 грудня 1987 року, під час радянсько-американського саміту. За словами уряду Штатів, Росія порушує вимоги цієї угоди, і тому США хочуть розірвати договір.

"Останні п'ять років США намагалися вплинути на Росію з приводу порушення нею ДРСМД. Нещодавно вони зізналися у виробництві ракет наземного базування, але стверджують, що не порушують встановлених ДРСМД лімітів", - заявив представник США Роберт Вуд.

Дипломат зазначив, що в такій ситуації США більше не можуть проявляти терпіння. Росія розмістила заборонену тактичну ядерну зброю з метою залякування європейських країн і колишніх радянських республік.

Раніше повідомлялося, що Білорусь готова включитися в конфлікт на Донбасі заради миру.

ДЖЕРЕЛО24 канал