Брежнєва і Меладзе втекли з Росії

Популярна українська співачка Віра Брежнєва разом зі своїм чоловіком Костянтином Меладзе переїхали з Росії до Італії. Про це продюсер Меладзе розповів у програмі «Vласть vs Vлащенко».

Брежнєва і Меладзе втекли з Росії  - today.ua

Брежнєва і Меладзе втекли з Росії

Зі слів Костянтина Меладзе, вони з дружиною придбали будинок в Італії, так як "дуже захотілося осісти там".

«На сьогоднішній день основний будинок саме там, на півночі Італії. Якийсь магнетизм там є, хочеться там оселитися. Я так само оселився в Києві, у 1998-м. І зараз, через 20 років, ми з дружиною оселилися в тому місці, яке дуже сподобалося», — зізнався Меладзе.

При цьому він додав, що їхні діти живуть у Києві, Віра в Італії, тоді як він сам працює на дві країни — Україну і Росію. Незважаючи на це, продюсер вважає себе дуже щасливим.

«Це вже багато років триває, все розкидано по різних країнах», — сказав Меладзе.

Відомо, що в столиці родина Меладзе має шикарний пентхаус площею 80 м2, розташований на четвертому поверсі одного з елітних комплексів на Воздвиженці, з  вікон якого відкривається мальовничий вид на Андріївський узвіз. У власності Віри Брежнєвої є двоповерховий маєток загальною площею майже 400 м2 в елітному селищі «Міленіум парк», поруч з віллою Валерія Меладзе.

https://youtu.be/IDdMBBEi7dg

В цьому році Віра Брежнєва зворушливо привітала свого чоловіка Валерія Меладзе з Днем Святого Валентина і навіть опублікувала їх спільне фото в Instagram, що робить вкрай рідко.

Брежнєва і Меладзе втекли з Росії

Today.ua повідомляв, що новий кліп Віри Брежнєвої на пісню "Любіть один одного" викликав бурхливу реакцію прихильників.