Бойовики обстріляли житловий будинок на Донбасі

644
Бойовики обстріляли житловий будинок на Донбасі - today.ua

Бойовики на Донбасі продовжують обстрілювати мирні населенні пункти уздовж лінії розмежування. Про це, посилаючись на дані української сторони СЦКК, повідомляє прес-центр штабу ООС.

Зазначається, що 7 лютого 2019 року з 15.30 до 16.30 окупанти з напрямку населеного пункту Гольмівський зі станкового протитанкового та автоматичного гранатометів обстріляли селище Травневе Бахмутського району Донецької області.

Українські військові зі складу ООС повідомили представникам СЦКК про факт влучання боєприпасу незаконних збройних формувань у житловий будинок по вулиці Тихій, б. 26.

На місці обстрілу спостережна група української сторони СЦКК зафіксувала пошкодження на даху житлового будинку площею 1,5 квадратні метри, а також вирву діаметром до одного метру на відстані трьох метрів від житлової будівлі. Підтверджено – пошкодження та вирву спричинили постріли бойовиків з СПГ-9 і АГС-17.

Під час обстрілу окупантів 50-річного господаря будинку вдома не було.

Українська сторона СЦКК наголошує на засудженні цинічних дій російсько-терористичних військ, які не тільки створюють побутові труднощі, виводячи з ладу системи електро-, газо- та водопостачання, але й ставлять під загрозу життя і здоров’я цивільного населення.

“Такі дії окупаційної адміністрації свідчать про небажання дотримуватися режиму припинення вогню під час перемир’я, що свідчить про зацікавленість бойовиків у подальшому загостренні конфлікту, демонструють небажання дотримуватися Мінських домовленостей”, – додають в повідомленні.

Нагадаємо, опубліковано відео знищення українськими військовими бліндажу бойовиків в районі населеного пункту Пікузи Донецької області.

загрузка...