Бойовики намагаються завадити участі мешканців ОРДЛО у виборах президента України

507
Бойовики намагаються завадити участі мешканців ОРДЛО у виборах президента України - today.ua

Окупанти активізували заходи з недопущення до участі в голосуванні на президентських виборах в Україні проукраїнські налаштованих жителів тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях. Про це під час брифінгу з посиланням на дані Головного управління розвідки Міністерства оборони повідомив спікер прес-центру МОУ полковник Олександр Мотузянік.

Зокрема, українська розвідка повідомляє, що з громадянами, які “підозрюються” в проукраїнських поглядах, співробітники так званих республіканських органів внутрішніх справ проводять “профілактичні бесіди” і рекомендують їм утриматися від виїзду на підконтрольну Україні територію в період виборів.

Крім того, за даними української розвідки, 31 березня на тимчасово окупованій території Донбасу російськими пропагандистами готується проведення масштабних масових антиукраїнських заходів (зборів трудових колективів, мітинги та інші заходи) з залученням великої кількості місцевих жителів, обов’язкову явку яких повинні забезпечити окупанти.

При цьому повідомляється, що на пунктах пропуску було введено посилені заходи з перевірки громадян України, які перетинають лінію розмежування.

Раніше також повідомлялось, що російське командування на Донбасі залякує “жахливими наслідками” тих, хто захоче перейти на бік України.

загрузка...