Бойовики готуються до наступу: терористів повертають з відпусток і збирають кров

138
Бойовики готуються до наступу: терористів повертають з відпусток і збирають кров - today.ua

Російсько-окупаційне командування посилило підготовку військ “1 і 2 АК ВС РФ” до активізації бойових дій. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Зазначається, що наразі навіть проводиться прихований перепис населення окупованих територій на випадок мобілізації мирних жителів.

Також з 1 березня почали відкликати особовий склад з відпусток, терористам заборонено на невизначений термін звільнятися з розташування частин. При цьому зросла інтенсивність поповнення передових підрозділів боєприпасами, інженерним та іншим майном.

“У медичних установах на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей активізовані заходів щодо поповнення запасів крові. Так, минулого тижня для здачі донорської крові було залучено військовослужбовців російських окупаційних військ і в примусовому порядку працівників т.зв. “державних установ” і студентів навчальних закладів”, – йдеться в повідомленні розвідки.

Також повідомляється, що окупанти піклуються і про мобілізацію на випадок активних бойових дій. Російська окупаційна адміністрація під виглядом перевірки заборгованості місцевих жителів за комунальні послуги приховано проводить перепис населення для уточнення мобілізаційних резервів.

Нагадаємо, українські військові на Донбасі знищили вогневу точку бойовиків “Прищ”.