Білий манікюр 2020: найкращі варіанти офісного та весільного дизайну (фото)

Білий манікюр - універсальний варіант як для повсякденного, так і для весільного або офісного стилю. Цей колір найчастіше використовується в манікюрі і різних варіантів його виконання існує десятки.

Білий манікюр 2020: найкращі варіанти офісного та весільного дизайну (фото)  - today.ua

Найпопулярнішим у всьому світі вважається французький манікюр. Дівчата можуть вибрати для себе як класичний варіант з прозорою основою і білим обідком по краю нігтя. Також можна зробити манікюр і в градієнтній техніці, урізноманітнивши його малюнками, візерунками, стразами або глітером.

Білий манікюр 2020: найкращі варіанти офісного та весільного дизайну (фото)

Щоб створити святковий варіант, до білого можна додати сріблясті і золотисті кольори.

Для особливих випадків, таких як весілля, можна створити особливий жіночний манікюр. Важливо не переборщити з дизайном. Враховуючи те, що образ нареченої в цілому дуже яскравий і блискучий, то манікюр можна зробити більш стриманий.

Білий лак відмінно поєднується з синіми, блакитними, червоними відтінками. Залежно від дизайну можна створити як зимовий, так і літній білий манікюр.

Весняним варіантом стане білий манікюр в поєднанні з рожевими і кораловими відтінками, за допомогою яких можна намалювати на нігтях справжню весну. Це можуть бути гілочки весняної сакури, ніжні квіти троянди, або будь-які інші квіти.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" size="medium" ids="113780,113779,113778,113775,113776,113777"]

Чорно-білий манікюр - ідеальний варіант для офісного ділового стилю. Можна комбінувати ці кольори, малюючи візерунки, геометричні фігури, або зробити чорно-білий френч.

Раніше повідомлялося, як зробити оригінальний нюдовий манікюр 2020 на короткі нігті.

ДЖЕРЕЛОsocportal.info