Білоруські продукти можуть зникнути з українських прилавків: експерт зробив прогноз

Нинішні страйки в Білорусі, організовані працівниками заводів і виробництв, можуть відобразитися на експорті білоруської продукції, в тому числі і в Україні. Про це заявив маркетолог Дмитро Розенфельд. За словами експерта, білоруська продукція закінчиться в той момент, коли прикриють ті підприємства, які її виробляють, а в зв'язку з сьогоднішніми мітингами в країні, у Лукашенка незабаром може лопнути терпіння.

Білоруські продукти можуть зникнути з українських прилавків: експерт зробив прогноз - today.ua

"Те, що ми зараз бачимо, це як білоруси масово засовують пальці в розетку. Ті люди, які зараз, на "Белшина", наприклад, проводять страйки, повинні розуміти, що їх продукція нікому не потрібна. Тому в той момент, коли їх продукцію перестануть випускати, вони сильно задумаються, чим вони завтра будуть годувати свої сім'ї ", - зазначив Розенфельд.

Маркетолог зазначає, що Лукашенко побудував в Білорусі капіталістичний соціалізм, який повністю дотаційний і на 70% складається з державних підприємств. 50% економіки Білорусі в даний момент становить експорт, 50% продукції якого йде в Росію.

"Справа в тому, що коли Білорусь скине Лукашенко, я в цьому не сумніваюся, виникне питання: хто буде далі підтримувати ці підприємства? Тому що внутрішнього ринку не вистачає для споживання продукції", - додав експерт.

Нагадаємо, 17 серпня в Білорусії почалися страйки на державних підприємствах, зокрема, на Мінському тракторному заводі (МТЗ), Білоруському металургійному заводі (БМЗ), Гродненському м'ясокомбінаті, Жабінковському цукровому заводі та інших промислових і продовольчих виробництвах. Виступаючи перед робітниками одного з підприємств, Лукашенко заявив, що не збирається залишати пост президента до самої смерті.

ДЖЕРЕЛОukraina24.segodnya.ua