Білорусь і Росія створюють єдину законодавчу базу

797
Білорусь і Росія створюють єдину законодавчу базу - today.ua
Фото: crimea.kp.ru

У п’ятницю, 21 грудня, голова Держдуми РФ В’ячеслав Володін повідомив, що в Росії завершують підготовку проекту Концепції зближення законодавств Росії та Білорусі.

“Створення єдиного правового простору – це шлях до забезпечення рівних умов для роботи підприємств і підприємств наших країн на всій території Союзної держави”, – сказав Володін.

Відомо, що на основі Концепції буде розроблено “дорожню карту” щодо гармонізації законодавства.

“Формування єдиного правового простору – необхідна умова для активізації економічного співробітництва, підвищення ефективності реалізації спільних проектів і програм в рамках Союзної держави. Це обговорювали на П’ятому Форумі регіонів Білорусі та Росії президенти Володимир Путін та Олександр Лукашенко”, – додав Володін.

Стало відомо, що у суботу, 22 грудня, буде обговорюватися можливість скасування роумінгу на території Союзної держави.

Нагадаємо, 19 грудня, президент Росії Володимир Путін підписав документ, в якому йдеться про схвалення військової доктрини Союзної держави Росії і Білорусі.

Раніше Today.ua повідомляли, що Білоруська православна церква (БПЦ) не визнає канонічність Православної церкви України (ПЦУ) і не дозволяє членам своєї церкви брати участь у службах новоствореної української церкви.

загрузка...