Бездротові навушники AirPods від Apple можуть викликати рак, – вчені

767
Бездротові навушники AirPods від Apple можуть викликати рак, - вчені - today.ua
Фото: hi-tech.mail.ru

У США вчені заявили, що бездротові навушники AirPods від компанії Apple можуть викликати рак. Понад 250 людей підписали петицію проти використання популярного гаджета, яке поширюють радіосигнали по Wi-Fi, Bluetooth і стільниковий зв’язок. Американські вчені вважають, що бездротові навушники AirPods від Apple розташовані глибоко в вушному каналі, і при їх використанні тендітні частини органу можуть піддаватися небезпечної радіації і навіть викликати рак.

Вчений Джоел Московіц пояснив, що бездротові навушники AirPods від Apple з’єднуються один з одним, використовуючи магнітне поле індукції, змінне магнітне поле, посилаючи через ваш мозок сигнали для зв’язку з іншими.

На даний момент фахівцями не було виявлено достатньої кількості доказів зв’язку використання бездротових навушників AirPods від компанії Apple і появи раку. Але американський вчені продовжують проводити відповідні дослідження.

Раніше повідомлялося, що бездротові навушники AirPods від компанії Apple дуже популярні. Меломани, які цінують високу якість звучання, вибирають саме цю модель.

Модель AirPods від Apple – це зручність у всьому:

– для зарядки навушників потрібно просто вставити їх у чохол, що йде в комплекті;

– миттєве підключення до пристрою;

– зручна форма;

– якість передачі сигналу. Моделі AirPods працюють навіть в місцях із сильними радіоперешкодами.

загрузка...