Без опадів, але з заморозками: синоптики дали прогноз на 17 листопада

У неділю, 17 листопада, погода в Україні буде переважно теплою, сонячною та без опадів. Температура повітря вдень підніметься до +10... +12 градусів, а в східних регіонах можливі нічні заморозки. Опадів не очікується.

Без опадів, але з заморозками: синоптики дали прогноз на 17 листопада  - today.ua

За прогнозами Наталки Діденко, на Закарпатті традиційно буде тепліше, ніж в інших областях. Там температура повітря покаже рекордні для листопада +15... +17 градусів.

В інших західних областях, а також в Центрі і на Півдні буде трохи прохолодніше – до +10... +13 градусів тепла.

Жителів північних і східних регіонів сьогодні чекає похолодання. Вдень буде сонячно і без дощів, температура опуститься до +8... +11 градусів, а вночі синоптики обіцяють заморозки нижче нуля градусів.

У столиці 17 листопада буде сонячно, без опадів. Температура повітря вдень досягне +9... +11 градусів тепла, вночі опуститься до +2... +4 градусів.

За народним прогнозом, сьогодні православні вшановують день пам'яті Єрмія. Наші предки вважали, що якщо в цей період буде дуже багато мишей, то зима буде холодною.

Раніше повідомлялося, що в середині листопада в Україні суттєво похолодає. Перші нічні заморозки прогнозують з 22 по 27 листопада, але з 28 по 30 листопада очікується наступна хвиля потепління.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua