Без макіяжу та фотошопу: Лілія Ребрик показала ніжне фото з мамою

Лілія Ребрик поділилася з підписниками в Instagram ніжним фото зі своєю мамою, Вірою Леонівною. Сьогодні, 2 жовтня, у родині телеведучої відзначають День вчителя. Мама Лілії Ребрик все життя присвятила навчанню дітей, і ведуча з нагоди свята вирішила сказати їй, як вона її любить.

Без макіяжу та фотошопу: Лілія Ребрик показала ніжне фото з мамою - today.ua

У Instagram Stories телеведуча без макіяжу позує разом із мамою, яка тримає в руках букет червоних троянд.

Без макіяжу та фотошопу: Лілія Ребрик показала ніжне фото з мамою

"Сьогодні День вчителя! Я хочу привітати всіх працюючих. Тому що знання - це теж наша зброя. Моя мама - вчитель, а для мене - найкращий вчитель! Люблю, вітаю, сумую", - підписала фото Ребрик.

Лілія Ребрик також має причетність до Дня вчителя. Вже кілька років вона разом із чоловіком-хореографом Андрієм Диким виховують майбутніх зірок у своїй танцювальній студії. Вони навчають хореографії дітей віком від 4 до 14 років.

Без макіяжу та фотошопу: Лілія Ребрик показала ніжне фото з мамою

Як відомо, саме з танців почалися стосунки Лілії та Андрія. Вони обидва брали участь у проекті "Танці з зірками", але про свої почуття один до одного пара заявила вже через кілька місяців після закінчення шоу. Їхній роман зав'язався з міцної дружби, і ось пара вже разом 10 років, і виховує двох прекрасних дочок.

Раніше повідомлялося, як сім'я Лілії Ребрик відзначала день народження старшої доньки Діани.