“Без білизни, але з ковбасою“: Оля Полякова перетворилася в нічну жрицю

Оля Полякова підкорила новим образом напередодні Нового року і випустила кліп на пісню "Нічна жриця", який особливо актуальний у передсвятковий період. У цьому відео епатажна зірка розкриває всю правду про сучасних королев, які після опівночі перетворюються в нічних жриць. В дуже іронічній формі Полякова показала всі слабкості тонкої жіночої натури, якій доводиться вступати в боротьбу з відкритим холодильником після півночі.

“Без білизни, але з ковбасою“: Оля Полякова перетворилася в нічну жрицю - today.ua

Головними героями кліпу стали учасники і переможці гумористичного шоу «Ліга Сміху», де Оля Полякова виступає тренером: Марк Куцевалов, Віктор Рожевий, Станіслав Антипов, Ірина Карабач і Анастасія Ткаченко.

У новому відео зірка з'явилася в сексуальному блискучому купальнику з короною на голові. Синя губна помада додає образу експресивності і яскравості. А в кінці кліпу на Поляковій червоний шовковий халат, одягнутий на голе тіло, під час танців в якому зірка демонструє свої розкішні ноги.

https://youtu.be/xWVKIwCKjWg

Сама Полякова виглядає чудово і навіть не віриться, що її ночами теж дошкуляє "нічний жор".

Фанати артистки в захваті від нового відео. За добу кліп набрав близько 200 тис. переглядів на YouTube. Свої враження вони залишають в коментарях.

"Звідки-то Оля дізналася про мене і вирішила заспівати", "От вміє Ольга настрій підняти.Супер!", "Пісенька стьоб. Підняла настрій. І Марк сюди, просто здорово вписався", "Сміялася весь кліп і пісня ну дуже запальна!", "От кого треба по Муз тв показувати, а не бузову !! Супер!!!!", - написали шанувальники Полякової.

Раніше Оля Полякова відверто розповіла про сексуальні домагання свого продюсера.