“Багато шуму і мало шкоди“: політолог прокоментував комітет Шуфрича

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова тепер буде очолювати Нестор Шуфрич, майбутній парламентарій від "Опозиційною платформи - За життя". Втім, багато "шкоди" член ОПЗЖ свободі слова не нанесе, адже в зазначеного кометету залишилось дуже мало повноважень. Таку думку висловив політолог Віктор Таран.

“Багато шуму і мало шкоди“: політолог прокоментував комітет Шуфрича - today.ua

Він зазначив, що оскільки комітет "кастрували" у повноваженнях, багато шкоди від нього не буде, а ось "публічного шуму" буде безліч, в цьому можна не сумніватися.

"Маючи кілька підконтрольних телеканалів і інших ЗМІ, партія Медведчука при кожній нагоді буде використовувати парламентську трибуну для піару і криків про те, що наступ на свободу слова йде повним ходом", - впевнений політолог.

Компанію в комітеті Шуфричу складе Алена Шкрум від "Батьківщини", вона буде його заступником, а ось секретарем стане представник "Слуги народу", колишній репортер "1+1" Сергій Швець.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олександр Данилюк заявив, що співголові політичної сили "Опозиційна платформа – За життя" Віктору Медведчуку не місце у Верховній Раді 9-го скликання.