Автор та ведучий шоу “Орел і Решка“ зіграв весілля у Бучі: фото з церемонії, яку провели у зруйнованому окупантами будинку

Ведучий та автор шоу "Орел і Решка" Євген Синельников 12 серпня одружився вдруге. Його обраницею стала продюсер та співзасновник рекламної агенції BADOEV ID Наталія Кліпа. На початку війни пара разом з дітьми перебувала у Бучі. Їхній будинок під час окупації частково був розгромлений, але зараз Євген та Наталія знову туди повернулися й весільну церемонію вирішили провести теж там. Гостей молодята зібрали на задньому дворі будинки серед лісу у символічному для себе місці. Наречена одягла фату та мереживну сукню з відкритою спиною та об'ємними рукавами. Євген Синельников вибрав для церемонії світлі лляні штани, білу сорочку та яскраво-червоні кросівки. Автор та ведучий шоу “Орел і Решка“ зіграв весілля у Бучі: фото з церемонії, яку провели у зруйнованому окупантами будинку На розписі Євгена Синельникова та Наталії Кліпи був присутній друг пари – режисер Алан Бадоєв, співзасновником рекламного агентства якого і є Наталія. Саме він і опублікував у мережі перші фото та відео зі святкової церемонії. Ні Євген, ні Наталя не афішували своє свято, та не виставляли фото у соцмережах.
"Саме в цьому будинку мої дорогі друзі ховалися в перші дні війни. Два тижні у підвалі... Кохання переможе все. Вірю у вас, люблю і знаю, що це на все життя. Ви є один у одного", - написав у своєму. Instagram Алан Бадоєв.
Автор та ведучий шоу “Орел і Решка“ зіграв весілля у Бучі: фото з церемонії, яку провели у зруйнованому окупантами будинку Євген Синельников зробив пропозицію руки та серця своїй обраниці наприкінці березня, у Гостомелі, просто під ворожими обстрілами. Тоді він зрозумів, що іншого разу може й не бути. Для 40-річного Синельникова це вже другий шлюб. Із колишньою дружиною Оленою він виховує 10-річного сина Олексія. Наталя вже має двох дітей від попереднього шлюбу. Раніше повідомлялося, що Керрі та Борис Джонсон 30 липня відіграли пишне весілля через рік після вінчання.

Автор та ведучий шоу “Орел і Решка“ зіграв весілля у Бучі: фото з церемонії, яку провели у зруйнованому окупантами будинку - today.ua
ДЖЕРЕЛОtsn.ua