Аварія катера в Будапешті: українського капітана випустять під заставу

Громадянина України, капітана судна Viking Sigyn, яке в Будапешті врізалося в катер Mermaid з туристами, відпустять під заставу в розмірі 15 мільйонів форинтів (близько 1,4 млн гривень). Про це стало відомо сьогодні, 12 червня, передають угорські ЗМІ.

Аварія катера в Будапешті: українського капітана випустять під заставу - today.ua

Вказується, що українцеві після виходу під заставу необхідно буде носити електронний пристрій стеження і не залишати столицю Угорщини. Підозрюваного звільнять відразу після внесення застави. Необхідну суму за українця буде внесено сьогодні або завтра.

Нагадаємо, 29 травня в Будапешті на річці Дунай перекинувся пасажирський прогулянковий катер, в результаті чого загинули семеро людей, ще понад 20 осіб зникли безвісти. Угорська поліція заарештувала капітана-українця судна, яке врізалося в катер з туристами.

За даним фактом поліція почала розслідування відносно “злочинної недбалості на водних шляхах” і розповіла, що вже отримала докази, “які ставлять питання про особисту відповідальність” в цій трагедії. В поліції також розповіли, що катер Mermaid (“Русалка”) затонув за сім секунд після зіткнення з судном Viking Sigyn.