Аваков повідомив про основні порушення передвиборчої кампанії

1534
Аваков повідомив про основні порушення передвиборчої кампанії - today.ua

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про основні порушення виборчого законодавства під час передвиборчої кампанії в Україні. Про це глава МВС написав у Facebook.

“З початку виборчої кампанії (31 грудня 2018 року) МВС і Нацполіція отримали вже 91 звернення від громадських організацій і громадян про правопорушення під час проведення передвиборчої агітації. За результами розгляду звернень, зокрема, були оформлені адміністративні протоколи і відкриті дві кримінальні справи за статтею “хуліганство”, – зазначив міністр.

Серед порушень виборчого процесу Аваков виділив розміщення агітаційних матеріалів на білбордах і роздачу друкованої продукції, оплачених не з рахунків виборчого фонду зареєстрованого кандидата; виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації, у яких відсутні необхідні дані; порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами.

За даними міністра, порушення зафіксовані в окремих областях України на користь Сергія Капліна, Анатолія Гриценка, Євгенія Мураєва, Андрія Садового, Ігоря Шевченка, Валентина Наливайченка.

Станом на 19 січня, ЦВК зареєструвала десять кандидатів у президенти України.

Нагадаємо, реєстрація кандидатів триватиме до 8 лютого включно. Голосування на виборах Президента відбудеться 31 березня з 8:00 до 20:00.

Раніше Арсен Аваков заявив про те, що всі кандидати в президенти під час виборчої кампанії отримають захист.

загрузка...