Аваков не буде “вічним міністром“: що відомо про відставку глави МВС

Автор: Лобанова Єлизавета

Арсен Аваков ніколи не тримався за свою посаду і не збирається бути "вічним" міністром МВС. Таку думку висловив його заступник Антон Геращенко в розмові з журналістами.

Аваков не буде “вічним міністром“: що відомо про відставку глави МВС  - today.ua

Питання відставки Авакова залишається досі відкритим. При величезному бажанні членів партії "Голос", які зібрали підписи за відставку міністра, це рішення має підтримати президент Володимир Зеленський. Однак, на сьогоднішний день гідних кандидатів на посаду Арсена Авакова глава держави не бачить.

"Звичайно, якщо будуть кращі кандидати, які знають, як зробити міністерство внутрішніх справ та його структури більш ефективними, то звичайно, Аваков не буде "вічним" міністром внутрішніх справ", - заявив Геращенко.

5 червня у Верховній Раді було зареєстровано постанову №3606 про звільнення Авакова з посади міністра внутрішніх справ. Згідно з законодавством, процедура звільнення конкретного міністра депутатами парламенту не передбачена, а можлива тільки відставка всього уряду або ж подання з боку прем'єр-міністра.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

9 червня під будівлею Верховної Ради зібрався мітинг за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. В знак протесту мітингувальники спалили поліцейський автомобіль.

Нагадаємо, що сам Арсен Аваков, коментуючи свою можливу відставку, заявив, що "глава МВС завжди працює в умовах, коли комусь щось не подобається", тим продемонструвавши спокійну позицію щодо свого звільнення. Не виключено, що у Авакова є особисті домовленості з Володимиром Зеленським, тому у відставку міністра, попри всі старання, уряд не відправить.