Архієпископа РПЦ не впустили до України

2960
Архієпископа РПЦ не впустили до України - today.ua
Фото:Real-vin.com

Ректору московської духовної академії архієпископу Амвросію відмовили у в’їзді на територію України. Про це повідомив голова синодального відділу Російської православної церкви (РПЦ) Володимир Легойда.

Зазначається, що священнослужитель приїхав до України з нагоди Актового дня в Київській духовній академіі. Проте, його затримали на паспортному контролі у аеропорту в Жулянах. Після співбесіди з представниками Держприкордонслужби України, Амвросій отримав відмову у в’їзді на українську територію.

“У папері, виданому мені прикордонниками, офіційно вказано відверто надуману причину: “Не може підтвердити мету запланованого перебування на території України”. Звісно, у мене було із собою запрошення від ректора КДА єпископа Сильвестра, і моє проживання планували разом з іншими гостями в готелі Києво-Печерської лаври. Коли я розповів про це і запитав, як розуміти зазначену причину, – мені не відповіли”, – написав він.

Напередодні Петро Порошенко заявив, що “РПЦ нічого робити в Україні”, бо Російська православна церква є таким самим елементом російської політичної системи, як і російська армія з ядерною зброєю.

Раніше повідомлялося, що УПЦ Московського патріархату відмовилася від участі в Об’єднавчому соборі і створенні єдиної православної церкви в Україні під егідою Вселенського патріархату.

загрузка...