АП: НАБУ не направляло запитів про доходи Філатова

2
АП: НАБУ не направляло запитів про доходи Філатова - today.ua

Заступник керівника Адміністрації президента Олексій Філатов не отримував від НАБУ запитів щодо законності джерел його доходів. Про це заявила у прес-службі Адміністрації президента України.

“Національне антикорупційне бюро України жодного разу не зверталося до Філатова з приводу будь-яких пояснень щодо законності джерел його доходів або підстав придбання активів. На звернення НАБУ, якщо таке надійде в будь-якій формі, Філатов надасть необхідну інформацію з цих питань”, – йдеться в повідомленні.

В АП зазначили, що декларація Філатова містить всі його доходи й активи, які мають бути вказані в документі відповідно до законодавства. При цьому у відомстві наголосили, що зазначена декларація подається Філатовим, як і іншими заступниками голови Адміністрації президента, добровільно.

Також повідомляється, що до призначення на посаду заступника глави Адміністрації президента Філатов 18 років займався приватною юридичною практикою і доходи, отримані ним з призначенням і підтверджені офіційними даними Державної фіскальної служби, “істотно перевищують сукупну вартість активів, якими він володіє”.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України проводить досудове розслідування через можливе незаконне збагачення заступника глави Адміністрації президента України.

загрузка...