Анна Сєдокова вразила шанувальників новим захопленням

Популярна українська співачка Анна Сєдокова, якій у соцмережі радили терміново йти в спортзал, знову змусила говорити про свої форми.

Анна Сєдокова вразила шанувальників новим захопленням - today.ua

Як запевняє артистка, вона прийняла критику і серйозно взялася за себе, активно зайнявшись спортом. І через короткий час Анна Сєдокова демонструє чарівне перевтілення - ідеальний спортивний прес з чіткими м'язами і ні краплі жирку. Просто мрія кожної дівчини, що вже говорити про такий результат для 36-річної матері трьох дітей.

Анна Сєдокова зізналася віртуальним фанатам, що повернутися в форму їй допоміг бокс. Відео з тренування Анна опублікувала на сторінці в Instagram. Шанувальники можуть спостерігати, як за допомогою тренера Сєдокова відпрацьовує комбінації ударів.

Любителі боксу помітили, що Анна явно почала займатися недавно. Удар поки ще не досконалий, але все зміниться після наполегливих тренувань. Також Сєдокову похвалили за правильний вибір виду спорту. Тепер їй можна буде не мати потребу в послугах охоронця.

Як відомо, Анна Сєдокова - 36-річна українська поп-співачка, актриса, теле- і радіоведуча. Колишня солістка "золотого" складу української жіночої поп-групи "ВІА Гра" (2002 - 2004 рр.). Сєдокова народилася в Києві, але останнім часом більше виступає в Росії.