Ані Лорак запідозрили у вагітності

Українська співачка Ані Лорак, яка зараз живе і виступає в Росії, презентувала фанатам своє шоу "Діва", під час якого вийшла на сцену у досить відвертому образі. Шанувальники артистки помітили округлий живіт співачки, який виділявся на короткому сценічному вбранні під час деяких рухів. Чимало коментарів під фото стосуються чуток про вагітність Ані Лорак.

Ані Лорак запідозрили у вагітності  - today.ua

Ані Лорак запідозрили у вагітності

На відео, яке Ані Лорак опублікувала в Instagram, вона виступає в Майкопі і виконує свій хіт "Зажигай сердце". Шанувальники співачки одразу почали коментувати виступ співачки та її зовнішній вигляд. Дехто відзначив, що Лорак постаріла, а її намагання зберегти молодість тільки псує її природну красу. Також фанати активно почали запитувати про вагітність співачки та ділитися своїми домислами.

"Животик помітно. Можливо, невдовзі весілля з новим претендентом", "Кароліна вагітна?", ""Ой! Якщо вагітна, здорово! Все встигають ці молоді діви!", "Чи не від Лазарєва вагітна?", - прокоментували користувачі Instagram.

Ані Лорак запідозрили у вагітності

Вбрання співачки еротично підкреслює її красиві форми та оголює стрункі ніжки. Однак, чи дійсно обтягуючий костюм приховує збільшений животик, Лорак не прокоментувала.

Нагадаємо, 31 грудня 2018 року Ані Лорак офіційно розлучилася з бізнесменом Муратом Налчаджіоглу, з яким вони прожили разом 10 років. Подружжя виховує доньку Софію. Причиною розлучення Лорак назвала відсутність спільних поглядів на сімейне життя, та втрату довіри і поваги у стосунках.

https://youtu.be/H680OFw4Yac

Раніше співачка Надя Дорофєєва спровокувала чутки про свою вагітність.

Today.ua повідомляв, що Настя Каменських вийшла на сцену в еротичній сукні.