Ані Лорак заінтригувала заявою про призначення жінки

1015
Ані Лорак заінтригувала заявою про призначення жінки - today.ua

Українська співачка Ані Лорак заінтригувала своїх шанувальників несподіваною заявою про призначення жінки. На своїй сторінці в Instagram зірка опублікувала нове фото, яке підписала: “Надихати, милувати, дарувати нове життя – справжнє призначення жінки”. Деякі підписники співачки відчули в цих словах натяк на вагітність артистки.

Підписники Ані Лорак одразу почали обговорювати в коментарях новий образ свого кумира і залишати свої припущення з приводу її вагітності.

“Це натяк?”, “Згодна з твоєю думкою”, “Дарувати життя? Ви вагітні?”, “Звучить дивно”, “Образ нереально крутий, вам дуже личить”, “Діва! Королева!”, “Бомба! Які вірні слова…надихаєте! Кожен образ неймовірний!”, “Шкода тільки багато жінок вважають інакше…”, – написали фолловери.

Нещодавно Ані Лорак поділилася з шанувальниками в Instagram відвертим фото в піжамі, на якому показала свій стрункий живіт і красиву нижню білизну. У підписі до публікації зірка зазначила, що “знайшла своє улюблене вбрання для сну”, і “це саме те, що потрібно дівчаткам”.

Нагадуємо, Ані Лорак розповіла про наслідки розлучення для свого колишнього чоловіка Мурата Налчажіоглу, з яким співачка офіційно розірвала відносини в квітні цього року. Після розлучення колишньому чоловікові Лорак довелося закрити нічний клуб у центрі Києва, який успішно працював протягом п’яти років. Відкрити розважальний заклад у свій час Налчаджіоглу допомогла саме Лорак.

загрузка...