Ані Лорак приміряла образ “залізної леді“

Українська співачка Ані Лорак, яка нерідко шокує шанувальників своїм зовнішнім виглядом, на цей раз вразила новими фото у досить пікантному образі. На своїй сторінці в Instagram зірка опублікувала світлину, яка була зроблена на знімальному майданчику нового кліпу співачки на пісню "Я тебя ждала". На фото Ані Лорак позує в чорному латексному вбранні з вирізом на талії, демонструючи свою прекрасну фігуру. Підписники співачки назвали свою улюбленицю "залізною леді" і відзначили, що Лорак останнім часом стала дуже холодною й неприступною.

Ані Лорак приміряла образ “залізної леді“  - today.ua

Ані Лорак приміряла образ “залізної леді“

Виконавиця ніяк не стала коментувати кадр, залишивши лише хештег з назвою пісні.

У новому кліпі на пісню "Я тебе чекала" Ані Лорак поділилася своєю особистою драмою. Після скандального розлучення Кароліна довго не могла писати музику. І цією роботою вона розпочала новий етап у своєму житті, не приховуючи, що співала про саму себе, і що "ця історія зіткана з її почуттів".

https://youtu.be/5dZ4k9HKCOc

"Образ вогненний", "My diva, до чого красива #ятебяждалана репите кожен день, тільки її слухаю.... Пронизало прямо в серце", "Кароліночка! Ви королева. Кліп і пісня прекрасні. Дякую Вам за чудову можливість відчувати Ваші емоції, пережити разом з Вами певний етап Вашого життя", "Дюймовочка", "Діва. Дякую за пісню! У ній історія, яка мені дуже близька.. Дуже шкода, що такі ситуації трапляються в житті багатьох людей...", - написали фоловери.

Раніше Ані Лорак розкритикували за вульгарний наряд, який фанати вважають недоречним у її віці. Деякі з них відзначають, що чим старшою стає Ані Лорак, тим більше вона оголюється.