Анастасія Заворотнюк отримала величезний рахунок за борги

Анастасія Заворотнюк отримала величезний рахунок за борги - today.ua
Loading...

Анастасія Заворотнюк, відома російська акторка, яка, за даними ЗМІ, лікується від раку головного мозку, отримала неабиякий рахунок від податкової. Про це повідомляють російські інтернет-видання.

Так, Московська Федеральна податкова служба виставила російській актрисі Анастасії Заворотнюк рахунок за несплату податку на майно.

Відомо, що з артистки збираються стягнути 24 тисячі рублів (понад 9 тисяч гривень).

“Столична ФПС хоче стягнути з актриси 24 тисячі рублів. Суму, що накопичилася за несплату податку на майно. Майно в даному випадку – квартира в самому центрі Москви. В цей самий час Заворотнюк продовжує боротьбу з важким захворюванням”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Анастасія Заворотнюк публічно звернулася до чоловіка Петра Чернишова через соцмережу Instagram.

“У Тетяни і Петра сьогодні перший виступ в рамках московського блоку шоу “Аленький цветочек”. Від усієї нашої родини хочемо побажати їм гладкого льоду, натхнення і теплого глядацького прийому! Як завжди тримаємо за вас кулачки і дуже любимо”, – написала Анастасія Заворотнюк та прикріпила фото чоловіка з партнеркою по шоу.

Шанувальники завалили Анастасію Заворотнюк повідомленнями з питаннями і побажаннями швидкого одужання.

Нагадаємо, психолог і шаман Дардо Кусто, який особисто знайомий з Анастасією Заворотнюк, розкрив причину раку у актриси.

“Я набрала вагу”: Надя Дорофєєва розповіла про свої комплекси із-за зайвих кілограммів
Надя Дорофєєва розповіла про те, що сильно комплексувала в дитинстві. Співачка була дуже худою і замість того, щоб полюбити себе такою, постійно мріяла про те,...
Схуднення без дієт: Розенко розповів, як скинув 30 кг
Павло Розенко, колишній віце-прем’єр-міністр України, розповів, на що йому довелося піти, щоб скинути 30 кг. Розенко зізнався, що почав боротися із зайвою вагою ще до...
Vodafone розповів, як самостійно керувати послугами за своїм номером
Vodafone пропонує своїм абонентам сучасний сервіс USSD (Unstructured Supplementary Services Data), який дає можливість самостійно дізнатися більше корисної інформації і управляти різними послугами на своєму...
Залишилось три тижні: шокуючі подробиці про стан Анастасії Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк досі перебуває на лікуванні в клініці. Тільки вчора стало відомо, що вона перенесла важку операцію і проходить тривалий курс генної терапії. За словами...