Аліна Гросу показала перші весільні фото

Популярна українська співачка і актриса Аліна Гросу, яка успішно будує кар'єру в Росії, 1 червня офіційно вийшла заміж за молодого бізнесмена Олександра, з яким познайомилася 4 роки тому на знімальному майданчику одного із серіалів. На своїй сторінці в Instagram дівчина опублікувала кілька романтичних знімків, на яких вона позує в ніжній весільній сукні поруч із законним чоловіком. Пишного святкування закохані не влаштовували. Воно відбудеться трохи пізніше в Італії.

Аліна Гросу показала перші весільні фото  - today.ua

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="66952,66953"]

Фото були опубліковані 8 червня, в день народження Аліни. Їй виповнилося 24 роки.

"З днем народження мене! Свій 24 рік я зустрічаю вже заміжньою дівчиною. Можна сказати, коханий взяв мене в свою сім'ю і подарував мені її до мого дня народження! Тепер я точно буду говорити, що моє серце не вільне!!! В ньому є багато любові..так як рідних людей/членів сім'ї у мене стало в два рази більше", - написала Аліна у підписі до публікації.

Раніше в мережі з'явилися фото з дівич-вечора, який Аліна разом з подругами відсвяткувала у Празі. Спочатку дівчатка пішли наводити красу в спа-салон, потім влаштували яскраву фотосесію в шовкових спальних костюмах і з кульками, пили шампанське і веселилися.

Аліна Гросу позувала на фото в білому костюмі піжамного стилю і з фатою, а дівчатка були в комбінаціях кольору рожевий металік.

Аліна Гросу показала перші весільні фото

Раніше Аліна Гросу розповіла про те, що її коханий Олександр зробив їй пропозицію в новорічну ніч, що стало для неї несподіванкою.

Першою заговорила про весілля хрещена Аліни Гросу, відома співачка Ірина Білик. В одному з інтерв'ю вона повідомила, що весілля відбудеться в червні у Венеції.

Today.ua повідомляв, що Аліна Гросу презентувала кліп на пісню "Дика", який увійде в короткометражний музичний фільм "Дико Любила Вову".