Активістка Femen з оголеними грудьми накинулася на Зеленського на виборчій дільниці

549
Активістка Femen з оголеними грудьми накинулася на Зеленського на виборчій дільниці - today.ua

Кандидат у президенти Володимир Зеленський об 11:00 разом з дружиною прийшов проголосувати на одну із виборчих дільниць у Києві. На вході його зустріла оголена активістка Femen із криками: “Досить ґвалтувати країну”. На відео, яке опублікували в соцмережах, видно, що у вагітної жінки на животі написано: “Зеленський – кіт у мішку”. Активістка зазначила, що не підтримує ні одного з кандидатів у президенти.

По дорозі на виборчу дільницю охорона обступила Зеленського кордоном. Йому без проблем вдалося пробратися на дільницю і віддати свій голос за кандидата в президенти України. Він сказав, що у ніч перед другим туром голосування не спав, проте об 11:00 вже був на дільниці.

Зеленський також заявив, що будь-який результат обов’язково буде перемогою народу України. Також кандидат у президенти привітав українців із Вербною неділею.

“Усі з гарним настроєм. Сьогодні обов’язково буде перемога українців, перемога України, перемога чесного вибору”, – сказав кандидат у президенти.

Раніше повідомлялося, що суд не задовольнив позов про зняття Зеленського з президентських виборів, який подав спостерігач за виборами в окрузі №221 (Київ) від громадської організації “Українська асоціація акціонерів” Андрій Хілько. Він звинувачував кандидата у президенти у підкупі виборців. Проте суд не отримав належних доказів доведення факту незаконних дій Зеленського і відхилив позов.

загрузка...