Аеропорт Бориспіль збільшив вартість парковки в два рази

Вже на наступний день після запуску в експлуатацію терміналу F, Міжнародний аеропорт Бориспіль в два рази підняв тариф на автопарковці.

Аеропорт Бориспіль збільшив вартість парковки в два рази - today.ua
Фото: МА Бориспіль

З 1 квітня плата за стоянку була збільшена з 10 до 20 грн за годину. Крім того, адміністрація скасувала пільги за тривале зберігання на стоянці транспортного засобу.

Раніше, до розконсервації терміналу, парковка біля нього використовувалася як майданчик для тривалого зберігання автотранспорту й тариф становив 10 грн на годину та 60 грн на добу. Зараз же ціна за 24 години перебування становить вже 480 грн.

Тижнева стоянка авто обійдеться автовласникові взагалі в 3 360 грн.

Зазначимо, що більш дешеві стоянки розташовуються в декількох сотнях метрів від терміналу F. Там плата за перебування авто становить 15 грн на годину або від 80 до 150 грн на добу.

Нагадаємо, 27 вересня минулого року набув чинності Закон України «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України з реформування сфери паркування транспортних засобів». Закон передбачає створення законодавчого механізму невідворотності відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів шляхом введення фото-, відеофіксації правопорушень.

ДЖЕРЕЛОavianews.com
  • ТЕГИ