Аеропорт “Бориспіль“ назвав найпунктуальніших перевізників березня

За версією МА "Бориспіль", найкращими авіакомпаніями з бездоганною пунктуальністю у минулому місяці стали авіакомпанії Belavia (Білорусь), Air Baltic (Латвія), Czech Airlines (Чехія), Laudamotion (Австрія) та Georgian Airways (Грузія), які на 100 відсотків вчасно здійснювали рейси. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

Аеропорт “Бориспіль“ назвав найпунктуальніших перевізників березня - today.ua
Фото: МА "Бориспіль"

У свою чергу, авіакомпанії Qatar Airways (Катар), Wind Rose (Україна), Brussels Airlines (Бельгія) виконували польоти без запізнень у 90% випадків.

Від 70% до 90% точності зафіксовано у компаній Ryanair (Ірландія), Austrian Airlines (Австрія), Air Astana (Казахстан), Swiss International Air Lines (Швейцарія), Turkish Airlines (Туреччина), Ukraine International Airlines (тобто МАУ, Україна), Bukovyna (Україна), Air Arabia (Об'єднані Арабські Емірати), Lufthansa (Німеччина), British Airways (Велика Британія), Bravo Airways (Україна), LOT Polish Airlines (Польща) та Air France (Франція).

Пунктуальність на рівні 50-70% продемонстрували перевізники Iraqi Airways (Ірак), Azur Air Ukraine (Україна), KLM (Нідердланди), Flydubai (Дубай), El Al (Ізраїль), Sky Up (Україна) та Air Malta з Мальти.

Нагадаємо, вже на наступний день після запуску в експлуатацію терміналу F, Міжнародний аеропорт Бориспіль в два рази підняв тариф на автопарковці.