Адвокат Трампа закликає заарештувати Коломойського

172
Адвокат Трампа закликає заарештувати Коломойського - today.ua

Рудольф Джуліані, особистий адвокат Дональда Трампа, закликає Україну заарештувати олігарха Ігоря Коломойського, який погрожував американським громадянам Леву Парнасу й Ігорю Фруману. Про це він повідомив у своєму Twitter, назвавши цю справу “тестом” для новообраного президента.

“Мільярдер, український олігарх Ігор Коломойський – під слідством ФБР. Зараз він повернувся з вигнання з Ізраїлю, і перше, що зробив – погрожував американським громадянам. Це справжній тест для президента. Чи буде він заарештований?”, – запитує адвокат президента США.

За словами Рудольфа Джуліані, особи, яким погрожував Ігор Коломойський, є його клієнтами.

“Вони мої клієнти, і я порадив їм висунути звинувачення”, – написав адвокат.

Нагадаємо, 17 травня в інтерв’ю програмі Радіо Свобода “Схеми” Коломойський назвав двох американців Лева Парнаса та Ігоря Фрумана аферистами, які “збирають з людей гроші”, прикриваючись зв’язками з Джуліані.

“І вони ходять тут Україною, збирають з людей гроші, розповідають, що вони близькі з паном Джуліані – і що вони вирішать з паном Луценком будь-яке питання. Пан Луценко про це навіть не знає. І, я думаю, пан Джуліані теж про це не знає…І в найближчому майбутньому, повірте мені, ми цих двох “субчиків” виведемо на світло боже. Щоб вони не думали…”, – сказав Коломойський.

Український олігарх розповів, що Парнас і Фруман приїжджали до нього в Ізраїль і розповідали, як “треба із Зеленським спілкуватися”.

“Я сказав – я не маю відношення до Зеленського. Після цього вони зникли – і тут почалися всі ці провокації: щодо Джуліані, оточення, позбутися, ще якоїсь маячні”, – сказав Коломойський, коментуючи заяву Джуліані про те, що Зеленський повинен позбутися “причеп з минулого і кримінальних олігархів – Ігоря Коломойського та інших”.

Today.ua повідомляв, що Ігоря Коломойського не запросили на інавгурацію Володимира Зеленського, яка відбудеться 20 травня.

загрузка...