Адвокат Саакашвілі розповів подробиці спроби затримання політика

2
Адвокат Саакашвілі розповів подробиці спроби затримання політика - today.ua

Адвокат колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький заявив про відсутність правових підстав для випровадження його підзахисного з України. Про це правозахисник розповів журналістам.

За словами адвоката, Державна міграційна служба та прикордонники не можуть приймати ніяких рішень стосовно екстрадиції політика до закінчення судового процесу у справі ГМС.

Також Чорнолуцький наголосив, що заява міністра юстиції Павла Петренка, про відсутність перешкод для екстрадиції Саакашвілі, не відповідає дійсності.

“Це неправда, я отримав відповідь з Мін’юсту, де сказано, що поки триває розгляд позову про громадянство та судові справи з Державною міграційною службою, екстрадиційна перевірка буде продовжена й екстрадиція неможлива”, – повідомив адвокат.

Також правозахисник розповів, що Саакашвілі не спілкувався зі спецпризначенцями, які прийшли затримати його в готелі, адже їх не пустила охорона закладу.

“Ніхто не надав ніяких документів представникам охорони готелю, і я впевнений, що їх не існує. І жоден суддя не піде на прийняття рішення про екстрадицію. Саакашвілі також не бачив цих спецназівців, оскільки був на зустрічі в кафе всередині готелю”, – зазначив Чорнолуцький.

Нагадаємо, народний депутат України Юрій Дерев’янко повідомив, що співробітники підрозділу спеціального призначення не затримали колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі.

загрузка...